apartament Apartament LUX 1
Apartament LUX 1
apartament Apartament LUX 2
Apartament LUX 2
apartament Apartament LUX 4
Apartament LUX 4
domki letniskowe Lux
Lux
domki letniskowe Brda
Brda
domki letniskowe Muro
Muro
domki letniskowe Duo
Duo
domki letniskowe 4-os.
4-os.
domki letniskowe 2-os.
2-os.

Rabaty dla naszych Klientów

Specjalnie dla naszych Klientów wynegocjowaliśmy atrakcyjne rabaty na posiłki i atrakcje turystyczne.
Rezerwując domek u nas będziesz mógł taniej spędzić wolny czas korzystając z systemów rabatowych dostępnych tylko dla naszych Klientów.
basen Relax w Międzybrodziu Bialskim
Prywatny basen Relax (50x20 metrów, głębokość 120-190cm z 20 metrową zjeżdżalnią oraz 15m basen dla dzieci ze zjeżdżalnią) nad brzegiem jeziora Międzybrodzkiego, ok. 350m od naszego ośrodka. Woda w basenie pochodzi ze studni i jest podgrzewana.

rowerki wodne Relax w Międzybrodziu Bialskim
20%
TANIEJ
Wypożyczenie rowerków wodnych i kajaków w jednej z wypożyczalni.
Tylko dla naszych Klientów 20% TANIEJ.

5% rabatu do parku rozrywki Energylandia w Zatorze
5% rabatu do parku rozrywki Energylandia w Zatorze
5%
TANIEJ

ENERGYLANDIA to największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 26 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Park zlokalizowany jest w miejscowości Zator, na granicy dwóch największych aglomeracji południa, Śląska i Małopolski, niespełna pół godziny drogi z Katowic i Krakowa, a od Wadowic czy Oświęcimia dzieli nas niespełna 17 kilometrów.

Bardzo istotny i ważny jest fakt, że w Energylandii, kupując JEDEN BILET WSTĘPU, możesz korzystać z wszystkich urządzeń i atrakcji, do woli i bez limitu. Nie trzeba się już przejmować, że w połowie zwiedzania zabraknie pieniędzy na kolejną przejażdżkę dla Ciebie, czy Twoich dzieci. Można spędzić u nas cały dzień, od otwarcia do zamknięcia, korzystając ze wszystkich atrakcji, tyle razy ile tylko się chce! Gwarantujemy, że nikt nie będzie się nudził i na pewno każdy zechce do nas wrócić... po więcej!

Oferta Energylandii tutaj

5% rabatu na 5 parków rozrywki Inwałdpark
Inwałd Park - dzika rzeka
5%
TANIEJ
Inwałd Park 5 parków rozrywkiCzy to możliwe, żeby w jednym miejscu podziwiać wieżę Eiffla, poznać życie w średniowiecznej Warowni, zgłębiać tajemnice dinozaurów, podróżować Ciuchcią po niezwykłych krainach i wędrować alejkami kwiecistego obrazu? Oczywiście, że tak. W Inwałd Parku wszystko jest możliwe. Zapraszamy na niczym nieograniczoną zabawę. Wędruj między pięcioma Parkami wchodzącymi w skład Inwałd Parku.

Odwiedź Park Miniatur, Warownię Inwałd, Dinolandię, Mini Zoo „KUCYK” i Ogród Jana Pawła II i korzystaj do woli z atrakcji, które czekają właśnie na Ciebie. Poznaj nasze propozycje i przyjedź do Inwałd Parku. Na miejscu czeka wiele tajemnic do odkrycia.
Oferta Inwałd Parku tutaj

15% rabatu na atrakcje parku linowego Trollandia i Zoolandia
kupon rabatowy -15% na usługi parków linowych Trollandia i Zoolandia
15%
TANIEJ
park linowy TrollandiaTrollandia, park linowy położony w lesie obok dolnej stacji kolejki PKL na Górę Żar.
Do dyspozycji są następujące trasy:
TRASA NISKA to 9 przeszkód zawieszonych na wysokości od 5 do 8 metrów.
TRASA WYSOKA dostępna dla absolwentów trasy niskiej, na tej trasie do pokonania znajduje się 11 przeszkód zawieszonych na wysokości od 5 do 20 metrów.
TRASA ZJAZDOWA składa się z 5 długich zjazdów tyrolskich z jednego zbocza na drugie. Maksymalna wysokość 25 metrów.

park linowy Zoolandia dla dzieciZOOLANDIA – mini park linowy dostępny już od 3 roku życia. Dzieciaki pokonują proste kolorowe przeszkody linowe zawieszone pomiędzy domkami zainstalowanymi na drzewach, asekurację stanowią siatki zabezpieczające przed upadkiem.
Oferta parków tutaj
rezerwacja | cennik | rabaty na atrakcje | dla dzieci | w naszym ośrodku | co jest blisko | atrakcje w okolicy | kontakt i mapa | opinie Gości | wersja mobilna
KONTAKT
Ośrodek Wypoczynkowy „BESKID”
ul. Kublinów 14
34-312 Międzybrodzie Bialskie
woj.: śląskie
Beskidy -> Beskid Mały
telefony: 660 15 35 78
LOKALIZACJA GPS
N: 49.78635
E: 19.18988
lub
N: 49o47'11"
E: 19o11'24"
informacja nt. plików cookie | © 2000-2022 O.W. „Beskid”