Atrakcje w okolicy

Atrakcje dla turystów w Międzybrodziu Bialskim i okolicach

Jezioro Międzybrodzkie i Jezioro Żywieckie

To dwa zbiorniki wodne połączone zaporą w Tresnej. Latem w obu jeziorach można się kąpać. Można też pływać rowerkami wodnymi, kajakami i łódkami, które można wypożyczyć w wielu prywatnych wypożyczalniach. W obu jeziorach można również łowić ryby. Po jeziorze Żywieckim latem kursuje statek wycieczkowy „Ziemia Żywiecka”.
Więcej o jeziorze Międzybrodzkim >
Więcej o jeziorze Żywieckim >

Góra Żar

(761 m n.p.m.) z kolejką linowo-torową, stokiem narciarskim o długości 1600m, sztucznie naśnieżanym, oświetlonym i z nagłośnieniem. Na górze Żar znajdziesz też całoroczny tor saneczkowy i letnią zjeżdżalnię pontonową. Działa tu również Górska Szkoła Szybowcowa i lotnisko sportowe. W sezonie letnim można przelecieć się szybowcem i samolotem. Góra Żar jest miejscem startów dla paralotniarzy. Góra Żar znana jest też z „magicznego miejsca”, w którym samochody jadą same pod górę.

Energylandia w Zatorze

Energylandia w Zatorze

Energylandia to największy park rozrywki w Polsce, zlokalizowany w Zatorze. Oferuje on mnóstwo atrakcji dla osób w każdym wieku, podzielonych na kilka stref tematycznych. Znajdziesz tu zarówno ekstremalne rollercoastery, jak i łagodniejsze karuzele dla dzieci oraz atrakcje wodne idealne na upalne dni. Energylandia to doskonałe miejsce na spędzenie całego dnia pełnego wrażeń i zabawy dla całej rodziny.

Park rozrywki Inwałd Park w Inwałdzie

Możesz zobaczyć tu najsłynniejsze budowle świata w miniaturze a także sławne polskie budowle. Jest też wiele atrakcji dla dzieci: mini lunapark, kino 5D, symulator, pirat show.

Park dinozaurów Dinozatorland

Z ruchomymi dinozaurami. W parku znajdziesz m.in. największego na świecie ruchomego T-Rex'a, ścieżkę edukacyjną, muzeum szkieletów, lunapark, wodny park rozrywki.

Park Leśnych Niespodzianek

To miejsce gdzie spotkasz wiele gatunków zwierząt żyjących na wolności. Znajdziesz tu żubry, jelenie, daniele, ptaki drapieżne, sowy, muflony, dziki

DreamPark w Ochabach

To park rozrywki i edukacji dla dzieci. Znajdziesz tu: park miniatur, park dinozaurów, park linowy, prehistoryczne oceanarium, kino 6D, plac zabaw dla dzieci, kulę sferyczną, namiot małego odkrywcy, labirynt w kukurydzy, amfiteatr i wieżę mocy

Muzeum Browaru w Żywcu

To jedno z najlepszych muzeów w polsce. Tutaj możesz dotknąć wszystkiego, bez ograniczeń robić zdjęcia i kręcić filmy. Na koniec dorośli za darmo mogą degustować piwo Żywiec a dzieci soki. Na pamiątkę każdy otrzyma oryginalną szklankę do piwa

Park linowy „Trollandia

Z trasami o różnej trudności dla dzieci i dorosłych.

Kolej gondolowa na Szyndzielnie

Znajduje się ona w Bielsku-Białej.

Kolejka linowa na Skrzyczne

Znajduje sie ona w Szczyrku.

Rezerwuj domek lub apartament