Rabaty na atrakcje

Rabaty dla naszych Klientów

Energylandia w Zatorze

5% taniej

ENERGYLANDIA to największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 26 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Park zlokalizowany jest w miejscowości Zator, na granicy dwóch największych aglomeracji południa, Śląska i Małopolski, niespełna pół godziny drogi z Katowic i Krakowa, a od Wadowic czy Oświęcimia dzieli nas niespełna 17 kilometrów.

Bardzo istotny i ważny jest fakt, że w Energylandii, kupując JEDEN BILET WSTĘPU, możesz korzystać z wszystkich urządzeń i atrakcji, do woli i bez limitu. Nie trzeba się już przejmować, że w połowie zwiedzania zabraknie pieniędzy na kolejną przejażdżkę dla Ciebie, czy Twoich dzieci. Można spędzić u nas cały dzień, od otwarcia do zamknięcia, korzystając ze wszystkich atrakcji, tyle razy ile tylko się chce! Gwarantujemy, że nikt nie będzie się nudził i na pewno każdy zechce do nas wrócić… po więcej!

Oferta Energylandii tutaj >>

10% taniej

Czy to możliwe, żeby w jednym miejscu podziwiać wieżę Eiffla, poznać życie w średniowiecznej Warowni, zgłębiać tajemnice dinozaurów, podróżować Ciuchcią po niezwykłych krainach i wędrować alejkami kwiecistego obrazu? Oczywiście, że tak. W Inwałd Parku wszystko jest możliwe. Zapraszamy na niczym nieograniczoną zabawę. Wędruj między pięcioma Parkami wchodzącymi w skład Inwałd Parku.

Odwiedź Park Miniatur, Warownię Inwałd, Dinolandię, Mini Zoo „KUCYK” i Ogród Jana Pawła II i korzystaj do woli z atrakcji, które czekają właśnie na Ciebie. Poznaj nasze propozycje i przyjedź do Inwałd Parku. Na miejscu czeka wiele tajemnic do odkrycia.

Oferta Inwałd Parku tutaj >>

Inwałd Park
Dinozatorland

5% taniej

Zatorland to wyjątkowe miejsce na mapie parków rozrywki w Polsce, w którym nauka staje się wspaniałą zabawą! Zapewniamy rozrywkę na najwyższym poziomie dla dzieci w różnych wieku, dzięki szerokiemu wyborowi różnorodnych atrakcji. Centrum rozrywki mieści się w Lunaparku. Gromadzi on kilkadziesiąt atrakcji, w tym: diabelski młyn, salon gier, trampoliny, dinocoaster, autodrom, strefę aktywnego odkrywcy, warsztaty paleontologiczne, karuzele Twist’n’Swing, “Słoniki”, “Merry-Go-Round”, karuzelę łańcuchową “Clown”, szaloną łódkę “Crazy Raft” czy warsztaty paleontologiczne..

Chcesz, by Twoje dziecko przeżyło ciekawy dzień i doświadczyło niezapomnianych emocji? 

Park Ruchomych Dinozaurów, Parki Mitologii, Park Owadów i Lunapark to cztery największe atrakcje w parku rozrywki Zatorland

Oferta Zatorlandu tutaj >>

20% taniej

Wypożyczenie rowerków wodnych i kajaków tylko dla naszych Klientów z 20% rabatem.

Rowerki wodne na Jeziorze Międzybrodzkim

Rezerwuj domek lub apartament