Często zadawane pytania

Często zadawane pytania

Domek lub apartament można zarezerwować telefonicznie dzwoniąc na numer 660 15 35 78 lub przez system rezerwacji on-line dostępny tutaj >>

Wymagamy wpłaty 30% wartości pobytu jako zadatek. Wyjątkiem są rezerwacje na okres sylwestrowy kiedy wymagamy wpłaty 50% wartości pobytu. Wpłaty należy dokonać na nasze konto bankowe, które przesyłamy mailem.

W domkach akceptujemy – dodatkowa opłata 15 zł za dobę. W apartamentach nie akceptujemy zwierząt.

Tak każdy domek ma kuchnię lub aneks kuchenny wyposażone we wszystko co potrzebne.
Są garnki, patelnie, sztućce, talerze, talerzyki, szklanki (różne rodzaje), kieliszki, przybory kuchenne, noże. W domkach LUX dodatkowo są kuchenki mikrofalowe.

Do jeziora jest ok. 500 m. Do miejsca gdzie jest plaża i ośrodek z basenem zewnętrznym.

Tak, dysponujemy dużym parkingiem dla naszych gości. Jednak nie wjedziesz do nas autokarem, nie ma miejsca by zawrócić. Grupy przyjeżdżające autokarami prosimy o parkowanie w centrum 150 metrów od nas.

Tak każdy domek ma grill, można skorzystać z innego grilla jeśli jest wolny. Mamy też 3 grille kominkowe obok wiat grillowych. Węgiel do grilla zapewniają Państwo sobie sami. Prosimy grillować na trawie obok domku, nie na tarasie.

Tak są. W centrum Międzybrodzia, tylko 150 metrów od nas, są 2 sklepy spożywcze, piekarnia, kawiarnia, warzywniak i apteka. 500 metrów dalej jest też Biedronka.

Tak, wystawiamy faktury VAT na usługę noclegową. Chęć otrzymania faktury należy zaznaczyć przy rezerwacji, jeszcze przed wpłatą zadatku. Zgodnie z przepisami podatkowymi nie możemy już wystawić faktury do paragonu.

Tak nie ma problemu. Wypełnimy i wyślemy do pracodawcy dokumenty jakich oczekuje. Najlepiej ustalić to z nami telefonicznie bo każda firma ma inne dokumenty i procedury w tej kwestii.

Rezerwuj domek lub apartament